אינקדס תגיות | ראשי | איך זה עובד? | הוסף תגית חדשה | קידום תגיות אינדקס אתרים

אינדקס אתרים

מבוסס תגיות
על טיפוח ויופי   |   מאמרים, כתבות, ידיעות, סקרים, חדשות, מדיה, הכל... על טיפוח ויופי
התחדשות - ריפוי עצמי

בתהליך ההתחדשות- אנו לומדים שיעורים יוצאים מהכלל לגבי הדרך שבה הגוף פועל להשבת האיזון במערכותיו. הגוף פועל בדרכים מופלאות, האיברים השונים פועלים בשיתוף פעולה לביצוע פעולות הניקוי וההתחדשות.

אנו חווים תחושות פנימיות שלא הכרנו, ועם הזמן אנו לומדים להכיר את משמעותם. את השפעתה המיידית של הפעילות המתרחשת פנימה אנו יכולים לזהות באמצעות סימנים חיצוניים הנראים לעין.
עור הגוף משתתף בעוצמה רבה בתהליך ההפרשה, ולרוב מופיעים פצעים וסימנים שונים באזורים שונים בגוף.

כשהתהליך בשיאו אפשר לחוש בבחילה, נזלת באף, הלשון מתכסה מעטה לבן, ליחה רבה בגרון, כאבים במקומות שונים בגוף, עייפות, סחרחורת, שלשול ואפילו הקאות במקרים מסוימים. זיעה שריחה חריף מאוד היא סימן מובהק להפרשת רעלים וחומצות שהצטברו ונרקבו בפנים הגוף.
רעלים רבים שהגוף "מסיע" דרך מחזור הדם לאיברי ההפרשה גורמים לתופעות רבות שאת חלקן הזכרתי. יש לזכור במשך כל התהליך את הסיבה להיווצרות התופעות השונות ואת תכליתן. חשוב מאוד להשלים את התהליך עד סופו.

מומלץ מאוד להיות קשוב לגוף במשך התהליך. כשמרגישים עייפות, יש למצוא מנוחה רבה ככל האפשר. הגוף מקדיש את מלוא מאמציו לניקוי ולהתחדשות. אנו בחרנו להפסיק להכניס לגוף חומרים זרים ורעילים, ואנו מאפשרים לגוף לפעול במלוא האנרגיה לניקוי משקעים של פסולת ורעל שהצטברו. הגוף מפנה אנרגיה רבה להחזרת האיזון ולריפוי האיברים הפנימיים. בזמן השינה נעשית פעילות אינטנסיבית וחשובה מאין כמוה, מסיבה זו יש לישון לפי הצורך- ככל שהגוף מבקש, ולהקדיש מנוחה אפילו מספר פעמים ביום כשיש צורך בכך.

לאחר משך זמן מסוים בתהליך, התחושות הופכות עדינות יותר, וההרגשה קלה ונעימה יותר. כל אדם שחווה תחושות אלו מברך על בחירתו הנבונה. אלו תחושות שגוף רווי ברעלים אינו מאפשר לרגע. לאחר שאנו מאפשרים לגוף להתנקות, אנו מרגישים שנולדנו בגוף חדש- והגישה לחיים כולה משתנה.

הבחירה בתהליך של ניקוי והתחדשות היא משמעותית לכל אדם הרוצה לשוב לבריאות הטבעית והמושלמת שהיא זכותו הטבעית. לאחר התהליך, הדרך להמשיך לחיות בבריאות מושלמת ובתחושה של קלילות היא אך ורק באמצעות שמירה על אורח חיים טבעי הקרוב ביותר לטבע.

צאו לטבע - נשמו אוויר

צאו לטבע ונשמו אוויר צלול.
האוויר המזוהם בעיר, והרעש מסביב מוציאים את האדם מאיזון, וגורמים לו לאבד את "עצמו" ואת האינסטינקטים הטבעיים הטמונים בו.
צאו לטייל באזורים פתוחים שופעים בצמחייה, ונשמו עמוק אוויר נקי. השקט והדממה הם מתנה. הקדישו לרגע תשומת לב וראו כיצד תחושת הרעב והצורך שלכם במזון כמעט ואינם קיימים כאשר אתם מטיילים ונמצאים בטבע.
המרחב והקולות העדינים מסביב מעירים את חושינו, ומאירים את רוחנו.
אוויר צח ותזונה טבעית מהווים חלק חשוב מהשגת בריאות מושלמת, ומצב נפשי מאוזן יותר.
אורח-חיים טבעי מכיל בתוכו היבטים רבים אחרים המאפשרים לנו לחיות חיים מלאים באושר והגשמה.

כשמפתחים כוח-רצון לחיות חיים מלאים באהבה, הבחירה באורח-חיים טבעי ופשוט היא הגיונית. בחירה במזון חי וטבעי היא הנתינה האיכותית ביותר לגופנו. כשמבינים לעומק את הבחירה במזון טבעי, מגלים אהבה והערכה לכל היצורים החיים בטבע ולכל נפלאותיו.

כל שינוי- גם הקטן ביותר, תחילתו ברצון אמיתי שהדברים ייראו אחרת.

אין צורך לשקוע בחרטה על בחירותינו בעבר, כמו שאין זה יעיל להיאחז בו.
כל התנסות וכל חוויה הם חלק מתהליך של למידה והתפתחות.
הביקורת היא חסרת תכלית, אלא אם כן אנו נעזרים בה בכדי להתעורר ולהגשים את השינויים שאנו בוחרים לעשות.
גם אם אתה מרגיש עייף, חולה ומבוגר, דע כי אין חשיבות למחשבות אלו ברגע זה. עכשיו בחרת להתעורר, ואתה יכול לבחור ברגע זה לעשות שינוי משמעותי בחייך. התמקד בכל תשומת ליבך ברגע זה ובשפע האפשרויות שלפניך, וחייה את עתיד חלומותייך.

אכילת יתר

אנשים רבים אוכלים כמויות מוגזמות של מזון, ולמרות זאת נשארים רעבים. אציג בפניכם את הסיבות העיקריות שתורמות לחוסר האיזון:

? מחסורים בגוף ? אנו אוכלים מזון חסר ערך תזונתי, והגוף רעב למרכיבים תזונתיים חיוניים.
? כמויות קטנות ? אנו חושבים שצריכת כמויות קטנות של פירות וירקות אינה מספיקה. יש לזכור שמזון חי וטרי הוא מזין פי כמה מאשר מזון מבושל. ארוחה קטנה של מזון חי מזינה יותר מעשרה ארוחות גורמה במסעדה יוקרתית המגישה בשר ומזון מבושל.
? עייפות ? כשאנו חשים עייפות, אנו מחפשים מקור לאנרגיה. יש לזכור שעייפות היא ביטוי של הגוף הרוצה לנוח, ולא לאכול. כשאנו עייפים, מערכת העיכול אינה פועלת במיטבה ואכילה נוספת תגרום לתסיסה ולריקבון.
? לחץ ? אכילת מהירה תחת לחץ תגרום לאכילת כמויות גדולות של מזון ללא תחושת שובע. יש ללעוס את המזון באיטיות, לערבבו עם הרוק ולחוש את הטעמים, הריחות ותחושות הגוף בזמן האכילה.
? רגשות ? אכילה מעוררת רגשות שונים, ובמקום להתחבר אליהם אנחנו מדחיקים אותם. התחברו לתחושות המתעוררות גוף, תנו להם להתרחב ולזרום בתוך הגוף ומחוצה לו. למדו אילו רגשות גורמות לכם לתחושות הנעימות ביותר, והישארו איתם.
? תחושת ריקנות ? אנו חושבים שתחושת ריקנות בבטן היא סימן שצריך לאכול. נסו לקבל ולחיות עם תחושת הריקנות הזאת. זוהי תחושה עילאית המאפשרת לנו "להיות" ללא הפרעה ולהגביר את המודעות שלנו לתחושות הגוף ולסביבה כולה.
? שעמום ? אנחנו אוכלים בכדי למלא את הזמן ובכדי להעסיק את הפה והידיים. מצאו משמעות לפעילויות היומיומיות שלכם והפסיקו למלא את הזמן בשהייה פסיבית מול הטלוויזיה או בפעילויות שונות שאין בהם שום תועלת ומשמעות לגבי חייכם. נסו לתרגל מדיטציה\יוגה או כל פעילות גופנית\רוחנית אחרת שעולה בדעתכם.

למה לאכול מזון חי וטבעי ?

התשובה היא זהה כמו לשאלות- למה לנשום ? ובשביל מה לחיות ?
אין שום הגיון בלקיחת המזון שהיקום ייצר בכוחות עצמו בצורה המושלמת ביותר, ולאחר מכן לעבד, ולחמם אותו בדרכים שיביאו להרס רוב המרכיבים התזונתיים שבו.
האדם נחשב ליצור הנעלה ביותר בטבע (בכדור הארץ), בעל המוח הגדול ביותר ? ולמרות זאת, בכל מה שנוגע לתזונה הוא פועל בדרך המעוותת וההרסנית ביותר לעצמו. אין אף בעל-חיים בטבע שהורס את כל איכויותיו של מזונו לפני אכילתו.

כשאנחנו יושבים בבית קפה ושותים קפה, או כשאנחנו אוכלים ממתקים עתירי רעלים, הדבר נתפס כנורמאלי. לעומת זאת, כשאני לועס עלים ירוקים ואוכל כמויות גדולות של פירות, הדבר נתפס כיוצא דופן. אדם הקשוב לתחושותיו ולידע הפנימי שבו, ידע לזהות את הטעות בתפיסה זו.

למה לאכול מזון חי וטבעי ? למה צריך שלום בעולם ? למה להרגיש טוב ולהיות בריא ? ולמה בכלל צריך לאהוב ? המקור לכל השאלות הללו זהה, וכך גם הדרך המובילה להגשמתם.

אכילת פירות בשיתוף פעולה עם הטבע

חשבו לרגע מדוע הפירות טעימים, מאירי עיניים ומזינים כל כך. זוהי דרכו של הטבע למשוך את תשומת ליבנו ושל בעלי-החיים לראות אותם, לאכול אותם ולשרוד באמצעותם.
בעלי-החיים ובני אדם מסוגלים לנוע ממקום למקום (עץ\צמח אינו מסוגל לנוע בעצמו), וכך להפיץ את הזרעים הטמונים בכל פרי למקומות חדשים (זוהי דרכו של העץ\צמח לשרוד, באמצעות הפצת הזרעים למקומות שונים).
אכילת פירות בטבע היא "עבודה בשיתוף פעולה עם הטבע". הפרי טעים לנו, צבעיו מושכים את העין והוא מזין כל תא בגופנו ? כל זאת על-מנת "שנתפתה" ונרצה באמת לאכול אותו.
אכילת פירות אינה מלווה בהרס ובהריגה. אכילתם מהווה יחסי גומלין הדדים, שהרווח לשני הצדדים הוא המקסימאלי. העדר "המוות" והסבל בתהליך הגידול של צמחים, מאפשר לנו ליהנות ממזון שאינו "עטוף" באנרגיה של פחד וכאב, אלא באנרגיית חיים אדירה שהיא המקור לכל החי. הפירות הם המזון היחיד שניתן להגדירו כנקי מקארמה ב- 100%.

הפירות צריכים להיות יפים, טעימים וחשוב מכול-מזינים ככל האפשר. אחרת בעלי-החיים ובני האדם שאמורים להפיץ אותם לא יחיו בבריאות טובה בכדי להפיץ את זרעיהם. בתהליך האבולוציוני, הפירות "למדו" לייצר את הריכוז והאיזון המושלמים ביותר של מרכיביהם התזונתיים, זאת בכדי שבעלי-החיים ובני אדם יוכלו לשרוד ולהמשיך להפיץ אותם הלאה.
זהו קשר-טבעי המאפשר הישרדות של כל המעורבים בו, והוא אינו כרוך בניצול, בסבל ובפגיעה, אלא בשיתוף פעולה חיובי הנושא פרי לכולם.
פעילות גופנית

אנשים רבים חושבים שצריך לבצע פעילות גופנית בכדי לשמור על בריאות תקינה.
הם פועלים למען הגשמת מטרה (להיות בריאים), והם עושים זאת למרות הקושי והמאמץ.
הרוב הגדול היה מוותר על המאמץ המיותר מבחינתו, לולא היה משרת לו מטרות ספציפיות בבריאות ועיצוב הגוף.

פעילות גופנית היא מתנה יקרת ערך שניתנה לנו על-ידי הגוף הבריא שבו אנו חיים.
היא לא תרופה להורדת עודפי שומן או לריפוי מחלות. יהיה זה עוול גדול לייחס לפעילות גופנית כלי שנועד אך וקר לתיקון פגמים ולהורדה במשקל. התנועה היא חלק מכל תא בגוף. הפעילות הגופנית היא הדרך להחיות ולעורר את פעילות התאים.
תרגול פעילות גופנית במצב בריאותי לקוי עלולה להפעיל לחץ כבד על הלב. יהיה זה ראוי קודם לכל- לשמור על תזונה נכונה ובריאות טובה, ואז לתרגל פעילות גופנית באופן קבוע.
בגוף בריא ונפש מאוזנת, אנרגיית החיים בשיאה ותרגול פעילות גופנית נעשה להנאה מתמשכת.
בגוף חולה- פעילות גופנית היא מטלה לא רצויה, ונתפסת כנטל. בגוף בריא- הפעילות נתפסת כהגשמה והיא נעשית ברצון ובהנאה. ללא תרגול של פעילות גופנית כלל- האדם מוביל את עצמו למצב של חולי שיכפה עליו בסופו של דבר לבצע פעילות גופנית, על מנת להחיות מחדש את גופו ולשרוד.

אלירן דה-מאיו
חוות בריאות - מצפה אלומות
דואר אלקטרוני: elirand2@hotmail.com
פלאפון: 054-5818518

http://www.2all.co.il/web/Sites/Naturalife - אתר לחיים בטבע
מקור המאמר

תגיות מומלצות רוצים לקדם כאן תגית? לחצו כאן >>
דומיינים למכירה  |  עיצוב לוגו  |  ישראל  |  עיצוב אתרים
עוד על טיפוח ויופי
קוסמטיקה רפואית   למאמר המלא לחצו כאן >>
יופי ללא דופי   למאמר המלא לחצו כאן >>
תוספות שיער לנשים   למאמר המלא לחצו כאן >>
קוסמטיקה זה לא רק פרסומות יפות והבטחות מפוצצות מאת נחמן סוזי אור לעור   למאמר המלא לחצו כאן >>
חדש! פטנט רשום לתכשירים לעיניים ולפנים אפקט הזרקה   למאמר המלא לחצו כאן >>
מייק אפ וחיות אחרות   למאמר המלא לחצו כאן >>
ניקוי בסיסי של פנים   למאמר המלא לחצו כאן >>
איפור וטיפוח העיניים   למאמר המלא לחצו כאן >>
טיפוח העור   למאמר המלא לחצו כאן >>
האם לעצב את השיער ?   למאמר המלא לחצו כאן >>
סקס הורמונים אוכל ומה שביניהם   למאמר המלא לחצו כאן >>
הסרת שיער פנים   למאמר המלא לחצו כאן >>
מדינה יהודית – בגבולות 47 – חלום פלסטיני   למאמר המלא לחצו כאן >>
הסרת שיער בלייזר - הסרת שיער לצמיתות?   למאמר המלא לחצו כאן >>
הסרת שיער בלייזר לגברים   למאמר המלא לחצו כאן >>
עיסוי תאילנדי - ידיים רואות טיפול דרך הלב   למאמר המלא לחצו כאן >>
 4612 תגיות באינדקס אתרים מבוסס תגיות הוסף אתרך לאינדקס >>
שירותים (350) בריאות (302) תיירות ונופש (278) חתונות ואירועים (253)
בית וגן (249) קניות וחנויות (212) פנאי ובידור (206) עסקים (195)
אינטרנט (155) מחשבים (152) לימודים (149) אוכל (139)
רכב ותחבורה (131) חוק ומשפט (127) טיפוח ויופי (125) כספים (122)
ספורט (110) עיצוב ואמנות (106) פרסום ושיווק (102) ילדים ותינוקות (96)
בניית אתרים (94) מתנות (93) הריון ולידה (93) נדל"ן (88)
צילום (83) אופנה והלבשה (80) חדשות ואקטואליה (78) בעלי חיים (73)
עבודה (64) אהבה ויחסים (60) אינדקס (55) משפחה (54)
מבוגרים (54) נשים (42) משחקים (42)
הוספת תגית חדשה חינם
הקלידו תגית רצוייה: (מילה או מחרוזת)

בחרו קטגוריית סיווג: (לקישור התגית)
בדקו זמינות של תגית רצויה
תגית: מילת מפתח אחת או צירוף מילים

למה תגיות?
כי תגית מתוך אינדקס תגיות תביא תעבורה נוספת לאתר שלך.

כי אינדקס אתרים של תגיות, משלב גם תכנים בתחומים השונים.

כי תהליך הוספת תגית לאינדקס פשוט, מהיר וללא צורך בהרשמה.

כי אינדקס תגיות מעניק תגית בלעדית עם קישור ישיר לאתרכם.

כי באינדקס אין כפל תגיות וכל תגית תקושר תמיד לאתר אחד.

כי השירות ניתן חינם וללא התחייבות.


הוספת תגית לאינדקס התגיות נעשית בחינם
  הוספת תגית לאינדקס התגיות נעשית בחינם
לחצו כאן להוספת תגית >>
 

מעוניינים לקדם אתרכם בתגיות מומלצות באתר?
  מעוניינים לקדם אתרכם בתגיות מומלצות באתר?
לפרטים נוספים לחצו כאן >>
 

כמה פשוט להוסיף תגית חדשה לאינדקס?
  כמה פשוט להוסיף תגית חדשה לאינדקס?
קראו על איך זה עובד >>
 
ראשי | איך זה עובד? | הוסיפו תגית חדשה | קידום תגיות | פנו אלינו
כל הזכויות שמורות © תגיות אינדקס אתרים